||ANAHI BALCAN FORUM||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||ANAHI BALCAN FORUM||

~Anahi Balcan Forum~
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Princess diary <333 by: Lela

Ići dole 
AutorPoruka
*~Anny_y_Anchy~*
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
*~Anny_y_Anchy~*


Ženski
Broj poruka : 162
Godina : 31
Location : U srcu RBD!!!!!!!
Job/hobbies : tenis,ples,pevanje,klizanje,gluma,visenje na netu....
Humor : Nadam se da ga imam!!!!!!!!!
Datum upisa : 03.01.2008

Princess diary <333 by: Lela Empty
PočaljiNaslov: Princess diary <333 by: Lela   Princess diary <333 by: Lela Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 4:36 pm

21.06.2008.
15:15h

Pa ovako dan mi je poceo poprilicno super i mogu reci uobicajno! Ujutro leskarenje gledanje TV, subotnje spremanje sobe.... Ali onda je dosao moj tata i rekao mi je da cu sledece nedelje da idem kod doktora! Osecala sam se isto kao i onog dana kada sam se povredila.... Shvatila sam tada da ce mom plesanju doci kraj i pocela sam da placem....
Pa sve je pocelo ovako!!!!
Bio je to trening kao i svaki drugi i bilo je 3 nedelje pred drzavno prvenstvo...... Radili smo koreografiju i dosao je red na leteci kolut! Kada sam ga uradila samo sam ostala da lezim na podu, nisam mogla da se maknem....Osetila sam uzasan bol u ledjima.... Jelena (moj trener) je dosla i shvatila je da je to povreda.... posle toga nisam otisla kod lekara ali nisam igrala sledece 2 nedelje jer su me ledja ubijala!!!!!!!!!
NA takmicenju sam uradila kolut odlicno ali su me ledja idalje bolela....... Osvojili smo prvo mesto.....

Posle toga ledja me jedno vreme nisu bolela... .Ali 27.06.2008. na kocertu na kom sam igrala bilo je opet potrebno uraditi kolut a to je bio prelomni deo moje karijere........ Ledja me idalje odvaljuju i strasno bole!!!!!! kme kme
Tata mi je rekao da moram da idem kod doktora, ali ja ne zelim, znam da me to nece proci samo od sebe, ali bojim se.... cega???? Bojim se da ce mi doktor reci da vise nikada ne mogu da plesem, a to ce biti kraj mog zivota.... Kraj sveta za mene!
TO JE KAO KADA BISTE GOLUBU UZELI SLOBODU,PRSTU NOKAT, PCELI MED, RIBI VODU, PLUCIMA VAZDUH, NOVINAMA SLOVA, KOMPIJUTERU SOFTVER..... Ples je jednostavno deo mog zivota bez koga ne mogu! Iako sam cesto umela da gundjam kako me mrzi da idem svaki dan na trening i kako sam mnogo rodjendana propustila, i kako nisam mogla da izlazim cesto sa prijateljima, ali ipak znam da bez njega jednostavno ne mogu! Shvatate li vi o cemu vam ja pricam......

Znam da vam sve to zvuci glupo ali ja jednostavno ples obozavam! I ne znam sta cu bez njega.....

ALI..... Ali jos se nista ne zna.... Kada odem kod doktora molicu se bogu da sve bude uredu i da mogu da nastavim sa plesom, jer nece ljudima trebati jos jedno telo u Dunavu!!!!! kostur

Hwala sto ste me slusali
1000 besos Lela <333
15:35h
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-srbija.com
 
Princess diary <333 by: Lela
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *My Share Diary*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
||ANAHI BALCAN FORUM|| :: *ZaBaVa* :: ♥*Dnevnik*♥-
Skoči na: