||ANAHI BALCAN FORUM||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||ANAHI BALCAN FORUM||

~Anahi Balcan Forum~
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 *My Share Diary*

Ići dole 
AutorPoruka
AShLeY
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
AShLeY


Ženski
Broj poruka : 438
Godina : 28
Datum upisa : 04.01.2008

*My Share Diary* Empty
PočaljiNaslov: *My Share Diary*   *My Share Diary* Icon_minitimePet Jun 20, 2008 9:54 pm

Pa...

20/6/2008

Danas mi je bio prilično smoren dan...
Kod mene je došla moa drugarica iz ulice,i podsetila me da danas treba da održimo takmičenje za modele naše ulice(a nas dve smo sudije i organizatori)...
To je delovalo prilično lako...Poslale smo pozivnice svoj deci iz ulice i čekale nestrpljivo 14:45!
Obe smo se pripremile,kad ono moja mama došla kući sa posla...
Hmmm,koje čudo dozvolila mi da se održi u dvorištu nakon toga što sam je molila,al takmičenje je moralo da kasni,jer je moja mama došla ustvari da mi spremi ručak...
Kad sam završila s ručkom,videla sam da je već tri,a da nema nikog od pozvanih,odjednom su tri dečaka,odnosno 2 brata moje drugarice i još jedadn iz ulice ušli unutra...
Moja drugarica i ja smo bile razočarane time što niko drugi nije došao..
Ja sam ostavila te bandite(dečake) u mojoj garaži,što i nije trebalo da se desi,hmm jako neodgovorno od mene kak je kasnije rekla moja mama...
Pri vraćanju iz neuspešne potrage za pozvanima,primetila sam one dečake koji su bili u mojoj garaži na ulici,i onaj najmlađi je reko da je moja mama krenula ponovo na posao i da ne dozvoljava da ostanemo u mojoj kući,a znala sam da je to povodom nečeg što su uradili ti momci...hmmm....
Otrčala sam do mame po ključeve,i uzela ih pre nego što je ušla u auto,koja sreća...
Bila je nešto besna i rekla mi je da danas obavezno odem na trening i ne propuštam ga više nikad,inače treniram tennis...
Otišla sam na tennis,i pošto sam propustila dosta treninga,začudilo me je koliko ima novih...
Tereni su bili zauzeti,pa sam morala malo da čekam....Inače u jednom terenu su igrali Sale koga svi znate i Sara,inače oboje moji drugari iz razreda...
Konačno je trener došao i ja i još dvoje smo vežbali s trenerom...
U jednom trenutku je trener otišao negde,neznam ni ja gde,i nije se vraćao pola sata...
Nama je svima dosadilo da ga čekamo,i onda je Sara dala ideju:
''Ljudi ajde da mi lepo odemo,glupo je da čekamo,a ako dođe moraćemo da ravnamo teren''
Svi smo kibnuli s treninga,sem jednog kojeg je Sara neprekidno ubeđivala da krene s nama jer će u suprotnom morati da čisti teren...
Na 10 metara od kluba,primetili smo da se trener vratio,i otrčali smo ko pomahnitali! Smejali smo se jer smo videli da je onaj momak koji je ostao morao da čisti oba terena koja smo koristili...
LoL,sad dolazim do sadašnjosti i nema šta više da kažem... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz
AShLeY
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
AShLeY


Ženski
Broj poruka : 438
Godina : 28
Datum upisa : 04.01.2008

*My Share Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Share Diary*   *My Share Diary* Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 11:51 am

21/6/2008

Pa,ujutru čim sam ustala videla sam jednu ružnu stonogu pored mog kreveta,msm fuj....zgadila sam se i otrčala u moju dnevnu sobu vrišteći...
Sela sam za komp,i uplašila sam se kad sam čula da ima nekog dole u kući s obzirom da su moji u to vreme već na poslu....
Provirila sam i videla da je došla jedna spremačica da pospremi....uh...
Kasnije su moje friendice iz ulice došle po mene,i odjednom se moj tata pojavio na kapiji,i kad je došao tu do mene,pitao me je de idem i dal sam spremila sobu,kad sam na ovo drugo pitanje negativno odg. izvikao se na mene i rekao da požurim jer ta spremačica mora da je sredi i tako....
kasnije ostalo.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz
AShLeY
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
AShLeY


Ženski
Broj poruka : 438
Godina : 28
Datum upisa : 04.01.2008

*My Share Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Share Diary*   *My Share Diary* Icon_minitimePet Jun 27, 2008 11:25 am

27/6/2008

HuH,juče sam navila sat da me pobudi u dvadeset do osam jer danas imam dodelu knjižica u devet!
Očigledno da je sat bio pretih,i probudila sam se prirodno,al u dvadeset do devet,što je značilo da imam 5 minuta da se spremim što je bilo prilično očajno!
Navukla sam bele trofrtaljke i crnu tuniku s belim cvetićima i htela da krenem...
Al opet očaj,u bravi nije bilo ključa i setila sam se da sam ga zaboravila juče u firmi mog tate...
Brzo sam ga nazvala i on mi je rekao da će me on odvesti...
Stigla sam tamo u 09:05...huh...
Kad sam sošla do kabineta naše razredne,matematički kabinet svi su već sedeli unutra!
Brzo sam otrčala u zadnju klupu do drugarice da ne bi previše buljili.... xD
Kad me je prozvala,al tačno na mene baš krenula je da priča kako su mnogima knjižice neuredne i ižvrljane,što kod mene nije,ali koji blam...
Vraćala sam se na mesto,i usput Sale me je pitao kako sam prošla...
Razmišljala sam....i nisam mu ništa odgovorila,jer ni ja sama nisam znala...
Otvorila sam knjižicu i iznenadila sam se,mislila sam da ću proći s jednom il dve četvorke, kad one 5.00! ;D
Znala sam da je ili nastavnica tehničkog popustila i dala mi pet pa su mi na nastavničkom veću matematiku popravili na pet ili je bilo suprotno...
Hmmm,posle je Klautka(razredna,matematičarka) pričala još nešto.,blah,blah,i kako treba da donesem pare za nešto,nekih tričavih 60 din. i neki papir,tj. upitnik dal želimo da imamo informatiku u sedmom!

To je sve od mene za sad! :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz
Sponsored content





*My Share Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Share Diary*   *My Share Diary* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*My Share Diary*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Princess diary <333 by: Lela

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
||ANAHI BALCAN FORUM|| :: *ZaBaVa* :: ♥*Dnevnik*♥-
Skoči na: