||ANAHI BALCAN FORUM||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||ANAHI BALCAN FORUM||

~Anahi Balcan Forum~
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pepeljuga se nastavlja!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
_____ANAHI_____
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
_____ANAHI_____


Ženski
Broj poruka : 283
Godina : 29
Location : Gandijina fotelja!!
Job/hobbies : Blejenje u TV
Humor : Ide baba plazom... XD
Datum upisa : 02.01.2008

Pepeljuga se nastavlja! Empty
PočaljiNaslov: Pepeljuga se nastavlja!   Pepeljuga se nastavlja! Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 8:28 pm

Pre nego sto ista napisem da vas obavestim da ce u mom nastavku pepeljuge svi likovi biti isto osim glane uloge tj. Pepeljuge koja ce se zvati Anny i izgledace ovako!
Pepeljuga se nastavlja! 74602383xpmiaexgbbluprtzu0


A pisacu za nekoliko dana kada napishem nesto vishe!!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiforever.4umer.com
_____ANAHI_____
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
_____ANAHI_____


Ženski
Broj poruka : 283
Godina : 29
Location : Gandijina fotelja!!
Job/hobbies : Blejenje u TV
Humor : Ide baba plazom... XD
Datum upisa : 02.01.2008

Pepeljuga se nastavlja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga se nastavlja!   Pepeljuga se nastavlja! Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 4:56 pm

Evo prvi deo ali je smesan zar ne??

Najzad se veliko slavlje zavrsilo a Anny i njen prelepi princ su krenuli kuci! To je zaista bio veliki ali i zamoran dan za njih! Anny je bila sva izgubljena i nije verovala sta joj se dogodilo! Cim su stigli kuci Anny je odjurila do groba svoje majke da se zahvaljuje i podeli radost sa njom! Bio je veliki mrak ali se ona nije plasila jer je znala da sada ima svoga princa koji ce je cuvati do kraja zivota! Mada nije sve bilo kao sto se njoj cinilo! Odjednom se iz tihe noci pojavi njena veom zla maceha sa podlim smehom!
Maceha : Gde si posla mala bezobraznice?
Anny : To se vas ne tice!!
Maceha se u trenutku toliko naljutila da je htela da joj pocupa svu kosu sa glave ali se suzdrzala i samo je jako povukla za ruku!
Maceha : Da li si zaboravila da se sa mnom tako ne razgovara? Ja sam glavna u ovoj kuci i dok sam ziva bices moja robinja! Ne moj da ti je ni na kraj pameti da ces od ovog dana biti postedjena rada koji si do sada obavljala!
Maceha se zustro okrete i napravi dva tri koraka spremna da ode u tamnu noc i ostavi Anny da place cele noci! Ali se ipak predomisli i okrete se tek da progovori rec dve!
Maceha : A da na balove neces ici sa svojim muzem zato sto ce moje cerke ici sa njim! Tu je kraj price i nemoj mi se suprotstavljati! Mislis ti da su Anastazija i Grizela toliko ruzne i glupe da ne mogu da ti preotmu princa! A i pored svega ja cu im pomoci u tome! Kako si se samo usudila da im preotmes izabranika?
Sada se zaista okrete i ode bez ijedne druge reci! Anny je shvatila da je sva njena radost pala u vodu i da vise nikada nece biti srecna, bar ne dok je njena maceha u njenoj blizini! Posto nije mogla da je otera od kuce Anny nista drugo nije preostajalo nego da se ona pokupi i ode! Sa velikom tugom je prihvatila tu cinjenicu jer nije mogla ostaviti svoga Poncha samog pored tri vestice! I resila je da iste noci napusti kucu!
Otisla je do sobe i tiho se usunjala kako nebi probudila Poncha! Uzela je omanju torbu tek za nekoliko najbitnijih stvari! Spakovavsi se krnu ka vratima ali kada je bas dodirnula bravu kao da joj se srce zaledilo jer nije mogla da izdrzi pre svega to sto se odvaja od svog dragog a potom i to sto ga ostavlja sa tri bezobraznice zato se okrete i uputi poslednji pogled ka postelji u kojoj je Poncho mirno spavao ne sluteci sta se u tom trenutku dogadjalo!
Anny napusti kucu i dok je prolazila kroz dvoriste maceha je stajala na prozoru i radovala se svojoj pobedi!! Nije mogla da poveruje koliko je Anny naivna i koliko ne ume da se bori za ono sto zeli! U stvari Anny nije bila takva ona je samo bila slomljena i nezasticena! Nije htela da se suprotstavi macehi ne zato sto se plasila nego nije zelela da vise prolazi kroz torturu koju je dozivljavala od malih nogu!! I nakon nekoliko sati setanja kroz grad Anny nije nista ostajalo do toga da sedne na trotoar i place !! To je i ucinila! Mislila je da je trenutno najtuznija osoba na svetu! I tako i sama utonu u san!

End of part 1!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahiforever.4umer.com
RocK_MisS
*ANaHi FaN*
*ANaHi FaN*



Ženski
Broj poruka : 49
Location : svuda
Datum upisa : 21.06.2008

Pepeljuga se nastavlja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga se nastavlja!   Pepeljuga se nastavlja! Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 11:56 pm

Kada ce part 2?
Nazad na vrh Ići dole
AShLeY
*ANaHi AdMiN*
*ANaHi AdMiN*
AShLeY


Ženski
Broj poruka : 438
Godina : 28
Datum upisa : 04.01.2008

Pepeljuga se nastavlja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga se nastavlja!   Pepeljuga se nastavlja! Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 1:17 pm

Da,ajde... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde.2forum.biz
Sponsored content





Pepeljuga se nastavlja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pepeljuga se nastavlja!   Pepeljuga se nastavlja! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pepeljuga se nastavlja!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
||ANAHI BALCAN FORUM|| :: *ZaBaVa* :: ♥* WeB nOvElE*♥-
Skoči na: